Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
Austmarka IL mix 2 G6 - 3'er (født 2016)
Austmarka IL G7 - 3'er (født 2015)
Austmarka IL mix G10 - 7'er (f 2012)
Austmarka IL mix G11 - 7'er (født 2011)
Austmarka IL (mix) G6 - 3'er (født 2016)
Bjørkelangen BSF RØD G10 - 7'er (f 2012)
Dal Sort G11 - 7'er (født 2011)
Dal Grønn G11 - 7'er (født 2011)
Dal Jentene J10 - 7'er (født 2012)
Eda IF J6 - 3'er (født 2016)
Eda IF J7 - 3'er (født 2015)
Eda IF J8 - 5'er (født 2014)
Eda IF J9 - 5'er (født 2013)
Eda IF J10 - 5'er (født 2012)
Eidskog Fotball Gul G6 - 3'er (født 2016)
Eidskog Fotball Blå G6 - 3'er (født 2016)
Eidskog Fotball Hvit G6 - 3'er (født 2016)
Eidskog Fotball Hvit G7 - 3'er (født 2015)
Eidskog Fotball Blå G7 - 3'er (født 2015)
Eidskog Fotball 1 Eidskog Hvit G8 - 5'er (født 2014)
Eidskog Fotball 2 Eidskog Blå G8 - 5'er (født 2014)
Eidskog Fotball Blå G9 - 5'er (født 2013)
Eidskog Fotball Hvit G9 - 5'er (født 2013)
Eidskog Fotball Blå G10 - 7'er (f 2012)
Eidskog Fotball Hvit G10 - 7'er (f 2012)
Eidskog Fotball Hvit G11 - 7'er (født 2011)
Eidskog Fotball Hvit G12 - 7'er (født 2010)
Eidskog Fotball Blå J6 - 3'er (født 2016)
Eidskog Fotball Gul J6 - 3'er (født 2016)
Eidskog Fotball Hvit J6 - 3'er (født 2016)
Eidskog Fotball Hvit J8 - 5'er (født 2014)
Eidskog Fotball Hvit J10 - 5'er (født 2012)
Eidskog Fotball Hvit J11 - 7'er (født 2011)
Eidskog Fotball Hvit J12 - 7'er (født 2010)
Fart, FL J8 - 5'er (født 2014)
Fet il G10 - 7'er (f 2012)
Fet il G10 - 7'er (f 2012)
Haga G10 - 7'er (f 2012)
Haga J8 - 5'er (født 2014)
Haga J9 - 5'er (født 2013)
IF Örnen G7 - 3'er (født 2015)
IF Örnen G7 - 3'er (født 2015)
IF Örnen G8 - 5'er (født 2014)
IF Örnen G9 - 5'er (født 2013)
IF Örnen G9 - 5'er (født 2013)
IK Arvika Fotboll J9 - 5'er (født 2013)
IK Arvika Fotboll J9 - 5'er (født 2013)
IK Arvika Fotboll J9 - 5'er (født 2013)
Jössefors IK G9 - 5'er (født 2013)
Jössefors IK G10 - 7'er (f 2012)
Jössefors IK G12 - 7'er (født 2010)
Jössefors IK J9 - 5'er (født 2013)
Jössefors IK J10 - 5'er (født 2012)
Jössefors IK F10-11 J12 - 7'er (født 2010)
Kongsvinger IL Fotball Gul G8 - 5'er (født 2014)
Kongsvinger IL Fotball Blå G8 - 5'er (født 2014)
Kongsvinger IL Fotball Grønn G8 - 5'er (født 2014)
Kongsvinger IL Fotball Rød G8 - 5'er (født 2014)
Kongsvinger IL Fotball 1Kongsvinger Rød G9 - 5'er (født 2013)
Kongsvinger IL Fotball 2Kongsvinger Grønn G9 - 5'er (født 2013)
Kongsvinger IL Fotball 3Kingsvinger Blå G9 - 5'er (født 2013)
Kongsvinger IL Fotball Grønn G10 - 7'er (f 2012)
Kongsvinger IL Fotball Gul G10 - 7'er (f 2012)
Kongsvinger IL Fotball Svart G10 - 7'er (f 2012)
Kongsvinger IL Fotball RØD J6 - 3'er (født 2016)
Kongsvinger IL Fotball Hvit J6 - 3'er (født 2016)
Kongsvinger IL Fotball Svart J6 - 3'er (født 2016)
Kongsvinger IL Fotball J7 - 3'er (født 2015)
Kongsvinger IL Fotball J7 - 3'er (født 2015)
Kongsvinger IL Fotball J7 - 3'er (født 2015)
Kongsvinger IL Fotball 3Kil Regnbue J8 - 5'er (født 2014)
Kongsvinger IL Fotball 1Kil Rosa J8 - 5'er (født 2014)
Kongsvinger IL Fotball 2Kil Lilla J8 - 5'er (født 2014)
Kongsvinger IL Fotball 3 Kil Gul J9 - 5'er (født 2013)
Kongsvinger IL Fotball 1 Kil Lilla J9 - 5'er (født 2013)
Kongsvinger IL Fotball 2 Kil Rosa J9 - 5'er (født 2013)
Köla AIK Blandat flickor och pojkar G6 - 3'er (født 2016)
Köla AIK Blandat flickor och pojkar G7 - 3'er (født 2015)
Köla AIK G9 - 5'er (født 2013)
Köla AIK G9 - 5'er (født 2013)
Köla AIK J9 - 5'er (født 2013)
Lena IF G8 - 5'er (født 2014)
Lena IF Lena/Lensbygda G9 - 5'er (født 2013)
Lena IF /Lensbygda G10 - 5'er (født 2012)
Lena IF Lena/Lensbygda G11 - 7'er (født 2011)
Lensbygda SK G7 - 3'er (født 2015)
Lensbygda SK G8 - 5'er (født 2014)
Lensbygda SK J10 - 7'er (født 2012)
Løten FK G10 G10 - 7'er (f 2012)
Nordbygda Fotball G6 - 3'er (født 2016)
Nordbygda Fotball G7 - 3'er (født 2015)
Nordbygda Fotball G9 - 5'er (født 2013)
Nordbygda Fotball G12 - 7'er (født 2010)
Nord-Odal idrettslag J10 - 7'er (født 2012)
Ridabu IL G11 - 7'er (født 2011)
Rømskog G8 - 5'er (født 2014)
Rømskog G8 - 5'er (født 2014)
Setskog G11 - 7'er (født 2011)
Setskog Rømskog G7 - 3'er (født 2015)
Setskog Rømskog G7 - 3'er (født 2015)
Skarnes IL G10 - 5'er (født 2012)
Skarnes IL G10 - 7'er (f 2012)
Tangen IL mix G10 - 7'er (f 2012)
Vang FL G12 - 7'er (født 2010)
Åmotfors IF G10 - 7'er (f 2012)
Åmotfors IF G11 - 7'er (født 2011)
Åmotfors IF G12 - 7'er (født 2010)
Åmotfors IF J10 - 5'er (født 2012)
Åmotfors IF J12 - 7'er (født 2010)
Eidsiva Bilia WITO Sparebanken HEDMARK Bonnerud Farve Billerud